Ученици от паралелка "Графичен дизайн" посетиха Арт галерия "Мостове"

Ученици от паралелка "Графичен дизайн" посетиха Арт галерия "Мостове", където разгледаха сборната изложба "На Ловеч с любов". Посещението даде възможност на учениците да се докоснат до различни художествени стилове и творчески интерпретации, вдъхновени от красотата и духа на град Ловеч.

„На Ловеч с любов“ – празник на обичта в цветове и форми

Само два дни след празника на нашия любим град, Арт галерия „Мостове“ се превърна в пристан за емоции, памет и изкуство. Открихме изложбата „На Ловеч с любов“ – нашият ценен подарък към съгражданите ни и към духа на този вечен град.